خدمات شبکه خدمات شبکه

یکی از مهمترین فعالیت های این مجموعه در زمینه خدمات شبکه، ارائه خدمات مشاوره شبکه و راهکارهای تخصصی و فنی به شرکت ها و مؤسسات می باشد، به دلیل پیشرفت سریع فناوری اطلاعات و ارتباطات و همچنین تأثیر مستقیم و عمیق این بخش از فناوری بر بالا بردن بهره وری، تسهیل سازی امور، افزایش درآمد و رسیدن به سود بیشتر در تمامی کسب و کارها، موجب شده است که این فناوری و حوزه های مرتبط با آن به سرعت در تمامی بخش های شرکت ها و مؤسسات کوچک و بزرگ نفوذ کند.

این رشد و نفوذ سریع موجب شده است که شرکت ها و صاحبان آن ها دچار سردرگمی در تصمیم گیری در رفع مشکلات ایجاد شده در این بخش شوند. به همین دلیل نقش مهم و حساس، شرکت های ارائه دهنده خدمات شبکه و آی تی در این زمینه بسیار پر رنگ و با اهمیت خواهد بود. یک مشاوره شبکه به تجزیه و تحلیل شبکه، مدیریت تمام جزئیات، شامل: نیازهای مسیریابی، مرکز داده، نرم افزار و سخت افزار شبکه و … به شما کمک و اطمینان حاصل می کند سیستم شبکه شما کارآمد است. بنابراین شما می توانید بر روی ارائه محصولات یا خدمات به مشتریان خود تمرکز کنید.

با توجه به مسئله فوق و در راستای اهداف شرکت حساب رایان ، بخش مهمی از فعالیت های این مجموعه به ارائه خدمات مشاوره رایگان تلفنی، حضوری و راهکارهای شبکه در جهت رفع مشکلات شرکت ها در این حوزه اختصاص دارد.  از مزایای مشاوره در زمینه خدمات پسیو شبکه و طراحی شبکه های درون سازمانی قبل از اجرای پروژه، صرفه جویی در زمان، هزینه و پیاده سازی یک شبکه مطابق با استاندارد و افزایش رشد کسب و کار خواهد بود.