خدمات شبکه خدمات شبکه

بروز رسانی نرم افزار ها و سیستم عامل ها پروسه ای حساس، در بیشتر موارد غیر قابل بازگشت و البته همراه با کارایی بهتر، رابط کاربری پیشرفته تر، امنیت بالاتر و خطای کمتر هستند. نکته اصلی در این پروسه فراهم آوری امنیت بالاتر برای نرم افزار ها و سیستم عامل ها است. تمامی نرم افزار ها و سیستم عامل ها یک چرخه طول عمر (Life Cycle) دارند که در این چرخه یا مدت زمان شرکت تولید کننده بروز رسانی و رفع خطا های آن را به عهده می گیرد و از آن پشتیبانی می کند. خارج از این چرخه شرکت سازنده تعهدی در زمینه پشتیبانی نخواهد داشت.

قبل از رسیدن به این زمان می بایست بروز رسانی ها مداوم انجام پذیرد و در نهایت به نرم افزار یا سیستم عامل جدید مهاجرت نمود. سیستم عامل محبوب شرکت مایکروسافت Windows XP از آن دست نرم افزار ها است که چرخه آن به پایان رسیده است و می بایست شرکت ها این مهاجرت اجباری را انجام دهند. اما مشکل اصلی عدم پشتیبانی سیستم عامل های جدید تر از نرم افزار های قدیمی سازمان ها است.

شرکت حساب رایان با  تکیه بر کادر مجرب، لابراتوار پیشرفته قبل از بروز رسانی و مهاجرت با ایجاد یک پلان دقیق و مشخص در لابراتوار اقدام به تست همه جانبه این پروسه ها می نماید و پس از دریافت بازخورد موفق آن را به مرحله اجرا در خواهد آورد.